חייל האוויר פועל גם הלילה ברצועה

אתמול בשעות הלילה מאוחרות פגע חיל האוויר בחוליית מחבלים באזור חאן  והרגו שני מחבלים של הזרוע הצבאית של החמאס. צה"ל  אף תקף והשמיד מסגד בצפון הרצועה בשכונת שייח רדואן ומטרות נוספות במרכזה באזור דיר בלאח ומבנים בשכונת סג'עיה במזרח עזה . הפלשתינים דיווחו על נפגעים בתקיפות השונות. כמו כן צה"ל חידש את התקיפות באזור מעבר רפיח נגד מנהרות הברחה ומבנים לצד ירי ארטילרי כבד והפצצות באזור חאן יונס. הפלשתינים מדווחים כי צה"ל יורה פצצות תאורה ומאיר את את חאן יונס באזורים שונים.

00:26: דיווחים על פגיעה בבית של בכיר בג'יאהד האיסלאמי  ,מבנה של המשטרה הפלשתינית ומבנים נוספים בהם מתקיימת פעילות טרור . צה"ל ממשיך לתקוף באזורים שונים ברצועה.

00:31: ספינות חיל הים פוגעות במטרות בדרום הרצועה.

00:49: מטוסי צה"ל פגעו במספר מבנים בצפון רצועת עזה. התקיפות ברצועה עדיין נמשכות.

1:10: הפלשתינים מדווחים על חילופי אש בין חיילי צה"ל למחבלים בשכונת אל זייתון בצפון הרצועה.

1:12: תקיפה על בנין רשויות השלטון במחנה הפליטים אל מגאזי במרכז הרצועה. ישנם הרוגים.

1:44: הפלשתינים מדווחים כי טנקים של צה"ל יצאו ממעבר כיסופים ומבצעים ירי בין השאר לעבר מבנים.טנקים נעים לכיוון חאן יונס.

2:05: חיל האוויר פגע במבנה במרכז בית להיה בצפון הרצועה. הפלשתינים מדווחים כי ככל הנראה יש נפגעים.

2:08 : עדי ראיה פלשתינים טוענים שמעל 30 טנקים עושים את דרכם לחאן יונס.

2:42: התקיפות ברצועת עדיין נמשכות. דיווח על תקיפה בשכונת תל זעתר שבצפון הרצועה – במקום כנראה הרוגים. צה"ל פוגע גם  במבנים הנחשבים כסמלי שלטון ברצועה.

3:06: חילופי אש בין מחבלים וכוח שיריון של צה"ל באזור חאן יונס.

5:56: צה"ל ממשיך להפציץ ולפגוע במטרות ברחבי רצועת עזה. בין היעדים שנפגעו נמצאים מבנים ומנהרות הברחה סמוך לגבול המצרי ברפיח. הפלשתינים מדווחים על עימותים אלימים בין צה"ל למחבלים צפונית מזרחית לחאן יונס וכי נעשה שימוש בין השאר בירי פצמרי"ם לעבר כוחותינו…

עדכון ערב:התקלויות רבות בין צה"ל לבין מחבלים באזורים שונים ברצועה  בעיקר מטווח קרוב עקב פעילות הכוחות בתוך השטחים הבנויים. צה"ל הצליח להרוג מחבלים רבים . כמו כן תקף חיל האוויר יעדים שונים , בין השאר מחסני אמל"ח , מנהרות באזור רפיח , עמדות חמאס , מבנים שונים , עמדות חמאס , וחוליות מחבלים.

עד ראיה פלשתיני מצלם את צה"ל מאיר את שמי חאן יונס הלילה.

מודעות פרסומת

About this entry