החמאס: ישראל פורצת לאתרינו

מספר אתרים המזוהים עם חמאס נפלו או נפרצו בימים האחרונים במהלך הלחימה ברצועת עזה. האתר הרשמי של הזרוע הצבאית של הארגון שותק וחזר מאוחר יותר וכך גם פורום ראשי   המשרת את החמאס ,  רשת הדיאלוג הפלסטינית , שנפל וחזר פעמים רבות במהלך הימים האחרונים.

פורום נוסף המזוהה עם חמאס , אלקסאמי , פירסם הלילה הודעה ובה נטען כי ישראל היא זו שאחראית לגל מתקפות נגדו. בין השאר נאמר כי למעלה מ3000 מתקפות שונות  שבוצעו ע"י ישראלים  הביאו לפריצתו של הפורום .עוד נטען בהודעה , כי למרות המתקפות האלקטרוניות שבאו במקביל לתחילת המתקפה הקרקעית על עזה  , הצליחו מתחזקי האתר לבלום אותם ולהחזיר את האתר למצבו הקודם. בהודעה שפורסמה  שנחתמת ע"י משרד הדוברות של הזרוע הצבאית חמאס, נאמר כי מדובר בצעדים נואשים של "האמריקאים והציונים " כדי לנסות ולהשתיק את המידע בדבר המלחמה הצודקת שמנהל החמאס בעזה.

חשוב לציין ,שלאחרונה גברו הקריאות באתרי הג'יאהד ברשת לפריצות אתרים ישראלים , בין השאר אתרי ממשל   ואף נעשו מעשים בפועל  בשטח. אם זאת ,  האקרים פלשתינים וערבים אחרים שהיו מעורבים באותן פעולות ,   הצליחו עד כה לפרוץ למספר אתרים ישראלים קטנים יחסית.

עדכון: נכון לשעות הבוקר- אתר הזרוע הצבאית של החמאס הופל שוב.תמונה:

מודעות פרסומת

About this entry