תקיפות צה"ל ברצועה נמשכות גם הלילה והבוקר

מטוסי צה"ל ממשיכים גם הלילה ובשעות הבוקר  , לפגוע במטרות ברחבי רצועת עזה . בצפון הרצועה סמוך למחנה הפליטים ג'באליה בקירוב לחצות , ירו מטוסי צה"ל לעבר יעד בו שהו מחבלי חמאס .בתקיפה נהרגו 2 מחבלים.

בתקיפה  על מבנה בשכונת סג'עיה במזרח העיר עזה , נהרגה ילדה בת 12.כמו כן , לטענת הפלשתינים , מזלטים ירו 3 טילים לעבר חוליית מחבלים בעיירה עבאסן באזור חאן יונס בדרום הרצועה , דבר שהביא לפציעת חבריה.

בשעות הלילה המאוחרות הפלשתינים טענו כי נורתה אש ארטילרית לעבר מטרה במזרח העיר עזה סמוך למפעל . לא דווח על נפגעים באירוע הזה.חיל האוויר אף ירה טילים לעבר בית במרכז העיר עזה בשכונת אל תופח   כאשר גם באירוע הזה לא דווח על נפגעים.

מטוסי צה"ל הפציצו מטרות נוספות ברצועה , בין השאר פגיעה במנהרות הברחה באזור רפיח.

לטענת הפלשתינים  , בידיעה ששודרה בערוץ אל קודס של הג'יאהד האיסלאמי , קבוצה של מחבלי חמאס הצליחו למנוע חדירת כוח מיוחד של צה"ל במזרח העיר עזה ולגרום לנסיגתם, בין השאר ע"י ירי פצמרים וקסאמים.

בשעות הבוקר המוקדמות פגעו מטוסים במבנה בטחוני של חמאס במזרח העיר עזה. בהתקפה לעבר בית במערב עזה , נהרג פעיל שטח בכיר של חמאס. חיל הים אף הוא מתקיף סמוך לחופי עזה.

מסגד בצפון רצועת עזה גם נפגע מטיל שנורה לעברו. מטוסי צה"ל אף פגעו במתחם שדה התעופה הבין לאומי דהנייה בדרום רצועת עזה . שדה התעופה הנ"ל לא מאפשר טיסות לאחר פגיעה בו ע"י צה"ל לפני מספר שנים במסדרת אינתפאדת אל אקצא.

מטוסי חיל האוויר פגעו גם במתחם הבית הספר האמריקאי הבין לאומי בבית להיה שבצפון רצועת עזה . הפלשתינים מדווחים כי שומר של הבית ספר נהרג במהלך ההתקפה. חיל הים אף הוא מתקיף מטרות בחופי הרצועה ובין השאר פוגע בסירות . טילים אף נורו ממטוס ופגעו במכונית על גשר סמוך למחנה הפליטים נוסיראת במרכז עזה.

הפלשתינים מדווחים על תקיפות של חיל האוויר בדרום הרצועה בחאן יונס ורפיח.חיל האוויר אף פגע בכביש החוף במרכז רצועת עזה ובעמדות חמאס ותחנת משטרה

מודעות פרסומת

About this entry