הפגזות צה"ל ממשיכות באינטנסיביות רבה בעזה הלילה ובשעות האחרונות

מטוסי צה"ל ממשיכים להפגיז מטרות רבות בצורה אינטנסיבית הלילה באזורים שונים ברצועה. עיקר הפעילות מתרכזת בשעות האחרונות בדרום הרצועה ובין היעדים שהופגזו היו בתי מנהיגים של ארגון החמאס , עמדות , מקומות לאיכסון ויצור אמלח . כמו כן פגעו מטוסי צה"ל באמצעות 3 טילים במבנה האוניברסיטה האיסלאמית בעזה.

בנוסף על פי הפלשתינים , כוחות רבים של  חיל הים התקיפו יעדים סמוך לחוף הים ברצועה , שריפות דווחו במקום. מטוסים גם פגעו בבנין הנמצא בסמוך למקום מגוריו של ראש ממשלת החמאס אימסעיל הנייה . הנייה עצמו לא נפגע בתקיפה.

גם בשעות הבוקר והצהריים פגעו מטוסי חייל האוויר במטרות שונות , בין שאר משרד התרבות והפנים הפלשתינים , כהמשך המגמה של פגיעה בסמלי שלטון בעזה. כמו כן פגעו מטוסים ביעדים נוספים בעיקר במרכז הרצועה.

בדרום הרצועה פגעו מטוסי צה"ל בצהריים בבית ובו פעילים ובכירים של הג'יאהד האיסלאמי , כתוצאה מהפגיעה דווח על 5 הרוגים במקום.בשעות הערב הותקף ביתו של בכיר חמאס בצפון הרצועה , בתקיפה נהרגו למעלה מ9 בני אדם.

עד כה נהרגו במהלך מבצע "עופרת יצוקה" למעלה מ345 פלשתינים וכ1000 נפצעו.

כרוז שפורסם ע"י פלשתיני בפורום של החמאס.לטענתו מטוסי צה"ל הפיצו כרוזים כאלה בעזה  ואשר מזהירים כי צה"ל יפגע ויפגע במי שישגר רקטות לעבר ישראל או ישהה ליד משגרים:

תמונות אחרות מעזה:

עשן מעל מטרה שהופגזה בעזה היום בבוקר:

ציפי ליבני במשימת הסברה באל ג'אזירה:

מטרות שנפגעו מהפצצת צה"ל בעזה-אל ג'אזירה:

עוד וידאו של אל ג'אזירה:

עדי ראיה פלשתינים מצלמים ירי קסאמים לעבר ישראל מעזה כתגובה להפצצות מטוסי חיל האוויר:

תיעוד ממטרה שהופצצה ע"י צה"ל:

הפגזות מטרות מתוך ידיעה של רשת CNN:

שגריר ישראל באו"ם לשעבר דני גילרמן  מתראיין לרשת אלג'אזירה:

הפגזת מנהרות ההברחה ברפיח אמש-עדי ראיה:

מודעות פרסומת

About this entry