נסראלה החל בנאומו

נסראלה החל בנאומו בנוגע למצב בעזה ולכבוד יום העשוראא.

נסראלה:לצערינו , אנחנו מתחילים שנה חדשה בקסטרופה הומניטארית בעזה, עם 300 הרוגים ו1000 פצועים.

נסראלה: מלחמת לבנון השניה ועזה והמצב כרגע בעזים דומים , וגם התוצאות יהיו דומות

נסראלה: מה שקורה בלבנון , עזה ובמדינות ערב אחרות זה ניסיון של הפרויקט האמריקאי ציוני לכפות את תנאיו. בין השאר הם מנסים באמצעות בידוד ולחץ ומצור לכפות את תנאיהם ולגרום למחלוקות וקרבות פנימיים בתוך תנועות ההתנגדות.

נסראלה: יש מספר מדינות ערביות ששותפות לפרויקט הזה , חלקן חתמו הסכמי שלום עם ישראל

נסראלה: המשטרים הערבים לוחצים על ישראל לפעול לחיסול החמאס והג'יאהד האיסלאמי , לקטוע את ראשן ולפגוע בהתנגדות , בדיוק כמו במלחמת לבנון השניה מול חיזבאללה.

נסראלה: המשטרים הערבים האלה משוכנעים במהם שהם עושים , לצערי הם מחמשים ומסייעים פיננסית כדי לגרום לפילוג בקרב הפלשתינים.

נסראלה: היום אנחנו שומעים קולו ששמענו בזמן מלחמת לבנון השניה , כאשר הקורבן הוא נושא האחריות. לא ביקשנו ממדינות ערב לפתוח חזית חדשה ,רק הגינות בתקשורת ובהתבטאויות . בין השאר , חלק מהתקשורת הערבית מדברת על מה שקורה בעזה כאילו מדובר בתאונת רכבת בהודו.

נסראלה: אנחנו כאומה אחת ,  צריכים לפעול להפסקת התקיפות של ישראל בעזה ולמנוע מהם להשיג את מטרתם . מדינות ערב שהאחריות הנושא היא גם עליהן  לא עושות כלום בנושא.

נסראלה: אני קורא לאנשים בעולם המוסלמי והערבי לצאת לרחובות וללחוץ על הממשלות שלהם לפעול כדי לסיים את ההתקפות על עזה. אנחנו מחזיקים בכוח , לנו יש דלק ולנו יש כסף . אנחנו צריכים לדאוג שסיוע הומניטארי ונשק יועברו לעזה דרך מעבר רפיח.

נסראלה: חלק מהניצחון במלחמת לבנון השניה היא בעקבות זה שסוריה לא סגרה את הגבול עימנו. אני מבקש מהמצרים לעשות את הדבר המינימלי ולא לנסות ללחוץ על חמאס לקבל את תנאיה של ישראל באמצעות לחץ צבאי.

נסראלה: שמיליוני מצריים יצאו לרחובות כדי להפגין על יחסה של מצריים לפלשתינים . יש מספיק חיילים מצריים שעדיין מתנגדים לישראל  , שיביעו את התנגדותן לפעולות הממשל . אני לא קורא להפיכה.

נסראלה: ההתנגדות היא הדרך להגן עלינו ולהשיב את זכויותינו.

נסראלה: מאז תחילת המתקפה על עזה נעשו פעולות באזור הגבול עם לבנון  , יכול להיות שמדובר באמצעי זהירות אם כי יתכן ומדובר בהכנה למתקפה

נסראלה: יתכן וישראל והסוכנים שלה עומדים מאחורי הצבת הרקטות בנאקורה

נסראלה: עלינו להיות זהירים ומוכנים לקראת מתקפה ישראלית

נסראלה : קורא לצעדת המונים מחר בשעה 3 בצהריים בדרום ביירות

מודעות פרסומת

About this entry