חשיפה:הוראות באתר המזוהה עם אל קעידה כיצד לבצע פיגוע כימי נגד יהודים

בשנים האחרונות התפרסמו  דיווחים על ניסיונות של אל קעידה לבצע פיגועים כימיים ברחבי העולם.  ב2004 הסקוטלנד יארד סיכל ניסיון מתקפה שכזה על הפרלמנט הבריטי לאחר שעלה על התכתבות מוצפנת של פעילי בארגון בבריטניה ופקיסטן. איומים נשמעו בעבר גם לכיוונה של ארה"ב שאף הצליחה לסכל מספר תוכניות שכאלה , אך גם ישראל נמצאת ברשימת היעדים של אל קעידה .

במדריך חדש שמתפרסם באתר המזוהה עם הארגון , מסבירים כותביו איך לבצע פיגוע  איכותי וקל לביצוע עם גז קטלני  , ציאניד , שהמטרה העיקרית היא : פגיעה ביהודים , אמריקאים ובריטים. במדריך נרשם כי פיגוע כימי הוא אחד מסוגי הטרור הטובים ביותר  המעודפים כנגד  "האוייבים והצבאות הלא מאמינים(באל.[כופרים])"  .

ההמלצה הגורפת  היא ביצוע הפיגוע במקומות סגורים במיוחד בכאלה עם דרכי יציאה וכניסה  מועטים  , עדיף באמצעות מערכות איורור או קירור שנמצאים במקום . בין ההמלצות ניתן למצוא מקומות כמו בתי כנסת ,כנסיות , קניונים, מתקני צבא , שדות תעופה , תחנות , רכבת , בתי ספר , בתי חולים  ועוד מקומות רבים נוספים.

המדריך מפרט בפירוט  רב , פרטים שלא יופיעו כאן מסיבות מובנות , אילו חומרים יש לרכוש , כיצד לרכוש אותם , איכן  וכמובן  הוראות להכין את הגז הקטלני.ההדגשה הראשית בו היא  , שגם לוחם הג'יאהד הפשוט יכול להרשות להשיג את החומרים  ומחירם היינו זול . הגז כך נאמר ברגע שיחרורו לאוויר יכול לפגוע במערכת העצבים , לפגוע בפעילות הלב , בכליות ובסופו של דבר גם להוביל למותו של האדם אשר נחשף אליו.

ההמלצה באותם הוראות היא לשים את הגז  במיכל מתאים , קופסה או לחילופין משהו שניתן להחזיקו ביד. הדרך המועדפת לביצוע הפיגוע הכימי היא החדרת חומר נפץ ,  קטן מאוד(עד גרם אחד) למיכל הנ"ל  שעוצמת הנפץ שלו תהיה כל כך חרישית אשר לא תישמע במקום הומה אדם. הוראה חשובה נוספת למפגע היא להיות כל הזמן נחוש ולא להסס אם כי תמיד לפקוח עיניים ולקחת אמצעי זהירות שונים.

אם הגז אכן יוצר בצורה נכונה מבטיחים כותבי המדריך  כי ההשלכה תהיי הרסנית – " תוצאה קטלנית ומיידית". טווח הפגיעה של הגז  המוצג במדריך  הוא לרדיוס של 200 מטר.

לפניכם המדריך שצונזר להורדה. הורדו פירוט החומרים לפעולת ההכנה , דרך ההכנה  ותמונות המחשה:

http://rapidshare.com/files/172894024/GAZ.txt.html

מודעות פרסומת

About this entry