חיזבאללה אירגן מפגש סולדיאריות עם עזה במסעדה בביירות.סגנו של נסראלה נאם

בשעות הצהריים אממש קיים אירגון חיזבאללה ארוחה ואירוע סולדיאריות עם רצועת עזה והפלשתינים במסעדה באזור ביירות. באירוע נכחו פוליטיקאים , אנשי דת ואנשים בכירים מתוך חיזבאלה והמגזר הפלשתיני בלבנון. היו גם מספר נאומים , בין השאר גם של סגנו של נסראלה ,השייח נעים קסאם שתקף בחריפות את שתיקת מדינות המערב וערב אל מול פעולותיה של ישראל ברצועה.

השייח קסאם טען בנאומו כי הפלשתינים לא צריכים את עזרת המדינות המוסלמיות והערביות במלחמתם מול ישראל , אך שתיקתם של אלה אל מול מעשיה של ישראל והאשמות שלהם נגד ארגוני ההתנגדות והעם הפלשתיני הם נטל שמקשה על הפלשתינים.כמו כן הוא הדגיש כי השתיקה הערבית המשמעות שלה היא  סיוע למצור של ישראל על עזה.

קסאם אף התייחס לקהילה הבין לאומית ואמר כי  תמיכתה בישראל וחוסר פעילתה לטובת הפלשתינים תיזכר בדפי ההיסטוריה לרעתה.הוא קרא למוסלמים ולערבים בעולם ללחוץ על מדינות המערב ולחשוף את הפשע של ישראל ומעשיה הברברים ברצועת עזה

סגנו של נסראלה אמר כי על הפלשתינים עצמם  להתאחד אל מול ישראל שכן הפילוג הנוכחי פוגע במטרה הפלשתינית. הוא הזהיר את הפלשתינים מרצונה של ישראל בהמשך הפילוג הפלשתיני הקיים וקרא להמשך פעולות הטרור נגדה.

מודעות פרסומת

About this entry