"ישראל הייתה קרובה לגלות את מיקום נסראלה בחודש יולי האחרון"

מקורות ערבים מצטטים דו"ח ביון מערבי אשר הופץ האחרונים בקרב קהילת המודיעין המספר כי ישראל הייתה קרובה להתנקש בחייו של נסראלה מספר פעמים בשנה וקצת האחרונות. בדוח מצוין גורם ישראלי הטוען כי ישראל הייתה קרובה לגלות את דירת המיסתור של נסראלה בדרום לבנון זאת על פי מידע מודיעיני שהגיע בחודשים מאי ודצמבר בשנה שעברה וחודשים פברואר ויולי השנה . על פי המידע הניסיונות האלה סוכלו ע"י המודיעין של חיזבאלה ונציגים איראיניים אחרים בלבנון.

עוד נאמר באותו דו"ח כי ישראל סימנה שתי מטרות עיקריות המיועדות לחיסול , נסראלה וסגנו השיח נעים קסאם , אך גם הכינה רשימה של אישיים רבים בקרב הארגון אם זה בדרג הפוליטי , הצבאי והמודיעני .   הנהגת הארגון זוכה לשמירה צמודה מאוד ונסראלה עצמו מחזיק במספר דירות שונות הרחק ממקום  המסתור שלו ,  שם הוא נפגש עם אישיים שונים מאז מלחמת לבנון השניה .

כזכור בימים האחרונים התפרסמה ידיעה באתר עיראקי אשר נחשפה לראשונה בעין כחולה בה נטען כי התבצע ניסיון חיסול באמצעות רעל כנגד נסראלה. באותה ידיעה נאמר כי רופאים איראניים הוזעקו לביירות כדי להציל את חייו אם כי עדיין לא הצליחו לגלות את מרכיבי הרעל וכי נסראלה עדיין סובל מתופעות לוואי שלו. נסראלה שהופיע מאוחר יותר בראיון באל מנאר הכחיש את הדברים וטען כי מדובר במלחמה פסיכולוגית וניסיונות לפגוע בארגון.

מודעות פרסומת

About this entry