חיזבאלה ממשיך עם הלוחמה הפסיכולוגית: רומז לחטיפת איש צבא בכיר

img527/1355/hezbollah3cw0.jpg

לאחר שאתר FILKA ISRAEL  (בעל קשרים עם חיזבאללה) שצוטט בסוכנות הידיעות האיראנית FARS טען כי בימים האחרונים התבצעה פעולת חיסול בירדן כנגד ראש המוסד מאיר דגן , דבר שזכה להכחשה ע"י ממשלת ירדן וישראל ואף פורסם לראשונה כאן ב"עין כחולה" , מסתבר שחיזבאללה  ממשיך  כנראה בלוחמה הפסיכולוגית שלו עקב הקשיים בהם נתקל בהוצאת נקמה לחיסול עימאד מוריניה.

אתר המכונה baran  israel  , טוען כי איש צבא ישראלי בכיר נעלם בזמן חופשתו בעיר הטורקית איסטנבול ונעדר כבר 10 ימים.  בדיווח המתבסס  על "מקורות ישראלים"  , נטען כי אותו איש צבא נסע עם חברו לטורקיה וזה האחרון איבד את הקשר עימו 3 ימים לאחר שהגיעו למדינה.

על פי הדיווח כוחות הביטחון של ישראל יצרו קשר עם הרשויות בטורקיה זאת כדי לערוך חיפושים משותפים אחר אותו איש צבא . האתר מספר כי לא נשללת האפשרות כי אותו איש צבא הוצא כבר מהמדינה וכי מדובר בפעולה של חיזבאלה או גוף אחר הקשור אליו.

האתר מבטיח לעדכן פרטים נוספים כשיהיו זמינים לו.

יש לציין כי baran  israel היינו אתר מפוקפק נוסף בסגנון FILKA ISRAEL . שני האתרים בנויים בסגנון דומה משמע בלוג  והם מספקים חדשות כגוף או סוכנות ידיעות ישראלית למרות שהם אינם כאלה. שני האתרים הללו זוכים לעיתים לאזכורים רבים באתרים איסלאמים שונים בין השאר באתרי ארגוני הטרור.

מודעות פרסומת

About this entry