חשד:ארגון גדודי חיזבאללה בפלשתין קשור לאל קעידה. חיזבאלה מגיב על הנושא!

סקרנות עצומה בעולם הערבי לאחר חשיפת  ראשונית על הקמת הארגון , "גדודי חיזבאללה בפלשתין "  בעין כחולה  אתמול לפנות בוקר .  כבר עכשיו על פי גורמים ערביים שונים   נטען  כי  יתכן מדובר כנראה בארגון הקשור לאל קעידה  . הרשות הפלשתינית פתחה בחקירה רשמית בשטחי הגדה המערבית כדי לברר מי האנשים העומדים בפני ההכרזה . גם החמאס עצמו פתח בחקירה משלו ברצועת עזה  כשכרגע הנחת העבודה שם היא הטלת ספק בדבר הכרזות הארגון , שכן כפי שכבר נאמר באתר חלק מהאמירות מצד מקורבים לארגון מביאים לחשד כי אמינותו נמוכה.

על פי העיתון  א-שארק אל-אווסאט  , כפי שכבר פורסם בעין כחולה ,  מדובר בארגון סוני  מילטנטי הטוען לעמדות קיצוניות נגד ישראל .  הארגון טען בהכרזתו כי אין לו קשר עם חיזבאללה הלבנוני , אם כי ישנם כמה סימנים מחשידים בנושא. על פי העיתון הערבי בהודעה שפרסם הארגון החדש היא נחתמה במשפט " מוות לאמריקה , מוות לישראל " סיסמא שבדרך כלל נאמרת ע"י תומכי חיזבאלה הלבנוני. הארגון החדש טען כי הוא מאמין בדרכי חיזבאלה אך לא מעבר לכך.

גורמים מחיזבאללה  הלבנוני אף מגיבים לראשונה על הקמת הארגון החדש , יותר נכון להגיד אין תגובה , דבר המעלה חשד נוסף כי אולי בכל זאת הארגון קשור לחיזבאללה . גורמים מטעם חיזבאללה הלבנוני  שנתבקשו לתת כמה מילים על הקמת "גדודי חיזבאללה בפלשתין " מסרו כי הם לא מעוניינים לתת אינפורמציה  בנושא וכי  הם לא יגיבו  מעבר לדברים אלו.

מודעות פרסומת

About this entry